ייעוץ וגישור לחברי וחברות האיגוד

חזרה >>

איגוד התסריטאים מעניק ייעוץ ראשוני לחברי וחברות האיגוד בסוגיות מקצועיות, לרבות בדיקת חוזים, סיוע בפתרון מחלוקות וייעוץ לגבי נושאי זכויות ונהלי עבודה. צוות האיגוד עומד תמיד לרשות החברים והחברות לכל פנייה וכל שאלה ובעת הצורך מפנה גם לייעוץ חשבונאי ולייעוץ משפטי חיצוני.

בכל שאלה או התייעצות הנוגעת לעבודתכם כתסריטאים, האיגוד הוא הכתובת הראשונה.
קיבלתם חוזה עבודה? לא חותמים לפני שמתייעצים.
נקלעתם למחלוקת עם גוף מזמין או עם שותף ליצירה? מתקשרים לאיגוד.
מחכים לתשובה מפסטיבל שאולי שכח להחזיר תשובות? מנסים לברר מידע לגבי הגשה קרובה ולא מקבלים תשובה בשום מקום? פנו אלינו ואנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לספק פתרון.

אנו ממליצים במיוחד לחברי וחברות איגוד שאינם מיוצגים ע"י סוכן, להתייעץ איתנו לפני חתימה על כל חוזה. צרו איתנו קשר>>

חברי וחברות האיגוד זכאים גם לשעת ייעוץ משפטי בשנה אצל האחראי ליצירה מקורית באיגוד, עו"ד ליאור תמאם, ולשעת ייעוץ חשבונאי בשנה אצל רו"ח האיגוד ישראל בוימפלק.

לקבלת ייעוץ, צרו קשר עם משרד האיגוד>>

בנוסף, מציע האיגוד שירות גישור בין חברי איגוד שנקלעו למחלוקת מקצועית. במקרה של אי-הסכמה עם שותפים ליצירה, בין אם בנושאי זכויות, שכר, קרדיט או כל בעיה אחרת שמונעת את המשך העבודה, פנייה לגישור באיגוד יכולה לחסוך פנייה לערכאות למיניהן, הכרוכה בד"כ בעגמת נפש ובהשקעה ניכרת של זמן וכסף. כתסריטאים מקצועיים המאוגדים ביחד, אנו מאמינים כי גם את המחלוקות הצצות בינינו במהלך העבודה ניתן לפתור באופן איגודי, מתוך הבנה פנימית של פרקטיקת העבודה של תסריטאים ותסריטאיות ומתוך הרצון להגיע לפתרון הוגן ומהיר עבור כל הצדדים אשר יאפשר את המשך העבודה על פרויקט בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר.

בניגוד להליך בוררות, הגישור המוצע ע"י האיגוד אינו מחייב משפטית, ובמקרה שבו לא מושגת הסכמה מלאה הצדדים רשאים לפנות לבוררות מוסמכת ו/או לערכאות נוספות.

לפתיחה בהליך גישור, צרו קשר עם משרד האיגוד>>